Budowa stron internetowych

Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od badania potrzeb naszego Klienta… wiele razy czytałeś to zdanie na stronach wielu firm które robią tak jak my strony internetowe. Jednak Twoje zdanie jest dla nas nieistotne…

Projektujemy z głową

Projektujemy proste strony internetowe, które mają spełnić oczekiwania Twoich klientów. Jeśli już masz stronę to analizujemy twój ruch ze strony na podstawie danych o użytkownikach. Jeśli nie masz swojej jeszcze strony to wykorzystujemy ogólnie dostępne dane po to aby najbardziej dopasować się do Twojego klienta, aby kupił, zadzwonił, skorzystał z Twoich usług dostępnych na stronie internetowej.

Strona WWW w rosądnej cenie

Wiemy że strony strony internetowe kosztują, ponieważ wykorzystują bardzo wiele nowych technologii. Czy jednak te wszystkie technologie są tobie potrzebne? Może wykorzystać tylko te, które są Ci naprawdę niezbędne. Przygotowujemy proste i rozbudowane strony internetowe wykorzystując niezawodne nadzięcia Open Source przez to nasze strony są naprawdę atrakcyjne cenowo.

Przygotowując Swoją stronę z nami otrzymasz:

Stronę na silniku open source WordPress

To system zarządzania treścią, który jest najpopularniejszym narzędziem aktualnie na świecie. Nie płać za licencję za drogie oprogramowania, które nawet w 10% nie wykorzystasz. Rozwiązanie WordPress jest całkowicie darmowe.

Bezpieczną stronę internetową

WordPress jest rozwijany przez tysiące programistów, którzy dbają nad jego bezpieczeństwem. Dodatkowo za wszystkie aktualizacje bezpieczeństwa nie musisz płacić i możesz je sam zrobić. Przecież to wymaga tylko kilka kliknięć!

Nieograniczone możliwości rozbudowy

Brakuje Ci jakiś funkcji na twojej stronie? Nic prostszego! Możemy doinstalować Ci nowe funkcje wybierając z szerokiej oferty bezpłatnych modyfikacji. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie modyfikacji – przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie.

Profesjonalny projekt

Nie tylko znamy się na budowaniu stron, ale od wielu lat sprzedajemy, planujemy i realizujemy sprzedaż towarów i usług przez internet. Wiemy jak przygotować odpowiednią stronę, aby odwiedzających zmienić w kupujących.

Analityka internetowa

Nie raz może słyszałeś. Przygotowałem stronę internetową, ale nic się na niej nie dzieje. Takie rzeczy nie u nas. Wróżymy Ci w ramach projektu statystyki internetowe oraz je odpowiednio skonfigurujemy abyś wiedział kto, co i kiedy robi na twojej stronie internetowej.

Gwarancja jakości

Nawet po zakończeniu projektu Ciągle jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Ci w obsłudze twojej strony jak również jej promocji w internecie. Nie zostawimy Cię samego.