Reklama w Google Adwords

Obecny internet oferuje szerokie spektrum możliwość reklamy, możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców w bardzo szybki czasie jak również bardzo precyzyjnie celować w określone grupy użytkowników. Nie zawsze jednak reklama internetowa jest skuteczna pod względem zysków dla firmy.

Przygotowując kampanie dla naszych klientów korzystamy tylko z efektywnych kanałów komunikacji, które możemy dokładnie rozliczyć oraz precyzyjne zmierzyć. Dzięki wykorzystaniu Google Adwords dokładnie wiemy co Wasz klient szukał, klikną i nawet dlaczego nie kupił.

Dokładnie zaplanujemy z tobą Twoją kampanię internetową, przeprowadzimy oraz dokładnie rozliczymy – sprawdź!

Dlaczego reklama w google adwords:

Większy ruch na Twojej stronie

Dzięki dobrze przygotowanej kampanii w Google Adwords możemy precyzyjnie dotrzeć do określonej grupy klientów w określonym miejscu, czasie oraz z odpowiednim przekazem reklamowym co pozwoli pozyskać wartościowy ruch na Twojej stronie, który przyłoży się na lepsze wyniki sprzedaży.

Płacisz tylko za efekt

Opłata pobierana jest dopiero po kliknięciu w reklamę i przejściu na twoją stronę internetową. Dodatkowo możesz na bieżąco zmieniać ile maksymalnie chcesz przeznaczyć środków za każde przejście na Twoją stronę.

Wzrost sprzedaży

Wzrost sprzedaży produktów i usług na Twojej stronie internetowej jest w pełni mierzalny, dzięki wykorzystaniu precyzyjnych raportów Google Adwords wraz z śledzeniem konwersji i transakcji e-commerce poprzez połączenie go z Google Analytics.

Pełna kontrola

 Dzięki Google Adwords dokładnie możemy ustawić parametry kampanii dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Nieograniczone możliwości

Dzięki ogromnemu zasięgowi wyszukiwarki google dostępnej poprzez Google Adwords masz możliwość oferowania Twoich produktów i usług na całym świecie lub bardzo dokładnie. Nawet do określonej dzielnicy w większych miastach Polski.

Możliwości kampanii Adwords

Linki sponsorowane

 Reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce google na górze wyników w odpowiedzi na konkretne zapytania (słowa) wpisywane przez użytkowników.

Kampania produktowa

 Reklama specjalnie przygotowana dla sklepów internetowych, która wyświetla produkty dostępne w Twoim sklepie wraz z aktualnym zdjęciem, nazwą i ceną na górze wyników w wyszukiwarce.

Reklama w sieci reklamowej

Wyświetlaj swoje banery i inne reklamy promujące Twoją stronę na kilkuset stronach internetowych podpiętych do sieci reklamowej Google.

Remarketing

 Masz specjalną okazję dla byłych klientów? Remarketing jest dla właśnie dla Ciebie. Dotrzyj z swoim przekazem reklamowym tylko do użytkowników, którzy byli na twojej stronie internetowej.

Reklama Gmail

Wyświetlaj swoje reklamy użytkownikom poczty gmail wprost w ich skrzynce odbiorczej.

Reklama na Youtube

Wyświetlaj swoje reklamy na temat twojego biznesu użytkownikom w serwisie YouTube.